niedziela, 23 kwietnia 2017

Zabieg Nanopore w Atelier Urody - przygotowania do zabiegu.


         Mimo że wiek to tylko cyfry ciągle staramy się go oszukać. Stosujemy odpowiednią pielęgnacje, odwiedzamy gabinety kosmetyczne, w których korzystamy z różnych zabiegów. Ja na własnej skórze miałam przyjemność przekonać się czy działania zabiegów kosmetycznych to nie fikcja. Zabieg wykonany w Atelier Urody Eweliny Jaworskiej poprzedził szczegółowy wywiad na temat mojego zdrowia, przeciwwskazań do zabiegu oraz pielęgnacji skóry. 
          Poniżej opis samego zabiegu, a o jego rezultatach i przebiegu napiszę w następnym wpisie. 
Nowością w Atelier Urody Eweliny Jaworskiej  jest rewolucyjne urządzenie Nanopore jako najnowocześniejsza metoda mezoterapii. Nanopore pozwala na wprowadzanie równomiernie substancji aktywnych za pomocą automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy użytych do zabiegu pulsujących mikroigieł.
Zabieg jest bardzo komfortowy dla pacjenta, ogranicza bolesność do minimum. Zapewnia przy tym maksymalną w osiągnięciach precyzję i sterylność w wykonywanym zabiegu.

Zabieg Nanopore znalazł swoje zastosowanie nie tylko przy wprowadzaniu substancji aktywnych w głąb skóry lecz również w indukcji oraz regeneracji kolagenu w skórze. Nakłucia powodują kaskadę zapalną powodując jej odbudowę poprzez stymulację nowego kolagenu, elastyny oraz czynników wzrostu. W trakcie terapii do wnętrza skóry dostarczane są cenne składniki odżywcze, między innymi takie, jak:
-kwas hialuronowy
-aminokwasy
-koenzymy
-peptydy biomimetyczne
-kwasy nukleinowe.
NANOPORE TURBO-ROLLER wypiera z rynku mechaniczne rollery i skutecznie odmładza naszą skórę Wskazania:
- zmarszczki
- blizny, rozstępy
- fotostarzenie
- rozszerzone pory
- zaburzenia pigmentacji
- łysienie
- brak jędrności, poprawia owal twarzy.
- cellulit

Podwójne działanie:
1. zwiększa przenikanie transdermalne - mikroperforacje warstwy rogowej zwiększają przenikanie składników aktywnych o 1000- krotnie. Mikrootwory zamykają się po 10 minutach
2. naprawia macierz skóry - zwiększa produkcję kolagenu dzięki naturalnym mechanizmom odnowy skóry.

Mechanizm działania:
1. stymulacja fizyczna i mechaniczna - kaskada zapalna (uwolnienie interleukin, cytokin i czynników wzrostu) aktywuje produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawia komunikację pomiędzy skórą właściwą a naskórkiem (keratynocyty i melanocyty), zwiększając przenikanie przez błonę podstawką
2. połączenie z serum - transport składników czynnych na poziomie naskórka i skóry właściwej
Zabieg ten pozwala cieszyć się długo wspaniałymi efektami odnowionej skóry twarzy i ciała, pełna rewitalizacją. 

Czy odmłodniałam i wyglądam na dwudziestolatkę :) pokażę Wam w następnym wpisie.
3 komentarze:

 1. ooo zazdraszczam hehe :) potrzebuję chwili relaksu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny ten zabieg. Tylko pozazdrościć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawam efektów:))
  Pokazuj!:D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. Konstruktywna krytyka mile widziana. Jeśli masz ochotę obserwuj, nie proponuj obustronnej obserwacji! Staram się wchodzić na każdy blog i jak mi się spodoba to na pewno zostanę na dłużej!