piątek, 21 lipca 2017

Floral white skirt.

koszula - tutaj
manicure hybrydowy -  Atelier Urody Eweliny Jaworskiej
 
Z przymrużeniem oka - znalezione w necie:

Mężczyzna Twego życia – zdobędziesz go stosując najważniejsze kroki!

 • Makijaż. Maluj się zawsze jak stare drzwi: najważniejsze przecież, żeby nie było widać ani milimetra tego, co naturalne. Musimy być zawsze piękne. Mężczyzna po całym dniu pracy nie oczekuje niczego innego, jak tego, że przywita go idealna żona z gotową kolacją. Naturalność to już przeżytek.
 • Czyta wiele książek. Jednak nie czytaj ich dla własnego rozwoju, mogłabyś bowiem stawiać zbyt wysoką poprzeczkę kandydatowi. Czytaj, żeby dowiedzieć się co zadowoli Twojego męża w dalekiej przyszłości. Będziesz mogła zaspokajać jego zachcianki.
 • Nigdy nie korzystaj z łazienki w jego obecności. Kobietom tak nie wypada. Jesteśmy czyste niczym aniołowie w niebie. Kobieta nie ma przecież potrzeb fizjologicznych, przynajmniej nie mieści się to w głowie mężczyzn. Nie zniszcz wiszącej w powietrzu magii.
 • Bądź zawsze słodka i zainteresowana. Wszystko, na czym powinno Ci szczerze zależeć, to dogodzenie mężowi, który po całym dniu pracy wraca do domu. Powinien widzieć Cię słodką i uśmiechniętą. Nie mów zbyt wiele o sobie, powinnaś zająć się jego osobą.
 • Opowiedz mu, że znasz się na prowadzeniu domu. Jako przyszła żona potrafisz sprzątać i dobrze ugotować, a to przecież jest najważniejsze. Koniecznie powiedz mu o wszystkich rzeczach, które będziesz dla niego robić by go zadowolić.
 • Powinien też wiedzieć, że może sobie pozwolić na niewierność. Wszystkie wiemy, że mężczyźni mają większe potrzeby seksualne od kobiet, więc nie da się ich zaspokoić w zupełności. Powiedz mu, że może sobie pozwolić, że to doda uroku Waszemu związkowi i Twojej roli gospodyni.
https://pieknoumyslu.com/mezczyzna-zycia-zdobadz-go/9 komentarzy:

 1. Piękne szorty :)) pozdrawiam serdecznie :) woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobają mi się u kobiet takie jasne, kwieciste wzory i piękne, szczere uśmiechy. Tak trzymać! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia, mam tą koszulę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna koszula, a te porady... hmmm... dosyć intrygujące ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Good post, nice tips and perfect outfit. I like very much your shirt!!! Don't miss my last post, now on my blog! Kisses from Italy and thank you for your visit,
  Eni

  Eniwhere Fashion
  My new Swatch: Skin

  OdpowiedzUsuń
 6. Tommy Hilfiger koszulki to ubrania najwyższej jakości, które obecnie zyskują coraz większą popularność. Wybierają je osoby w różnym wieku chcące wyglądać modnie.
  tommy hilfiger koszulki

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. Konstruktywna krytyka mile widziana. Jeśli masz ochotę obserwuj, nie proponuj obustronnej obserwacji! Staram się wchodzić na każdy blog i jak mi się spodoba to na pewno zostanę na dłużej!