wtorek, 6 czerwca 2017

Białe przyjęcie czyli "komunia w domu" - dekoracja stołu.

zdjęcia - Edyta

    Obecnie kiedy wszyscy decydują się na organizację przyjęcia komunijnego w restauracji, oszczędzając sobie czas i energię, ja zdecydowałam się sprostać zadaniu i zaprosić gości do domu. Liczyłam się z tym, że komunia w domu to dużo pracy i niezłe zamieszanie. Całe przyjęcie postanowiłam przygotować sama, bez zewnętrznej firmy. Okazałam się dobrą organizatorką i dobrze rozplanowałam prace. Wymagało to również  zaangażowania sąsiadów, od których pożyczałam stół, krzesła i zastawę... Jednak największą pomoc okazały mi przyjaciółka, siostra i mama bez których usiadłabym i zalała się łzami nie wiedząc w co ręce włożyć. Jednak swoboda jaką czuli goście i ciepła atmosfera domu wynagrodziły mi cały trud. 
         Dzisiejszy wpis ograniczę do pokazania Wam dekoracji stołu, oraz wspaniałych i oryginalnych bukietów, które wykonała moja przyjaciółka Edyta.. A powyższym paniom z całego serca dziękuję za pomoc :*.
Zapraszam.
2 komentarze:

  1. Pięknie to wszystko wygląda, gratulacje:)bardzo podobają mi się bukiety:)
    http://www.ladymademoiselle.pl/

    OdpowiedzUsuń
  2. No i super:) Wszyscy idą na łatwiznę a Ty nie. Podziwiam :) Piękna dekoracja stołu :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. Konstruktywna krytyka mile widziana. Jeśli masz ochotę obserwuj, nie proponuj obustronnej obserwacji! Staram się wchodzić na każdy blog i jak mi się spodoba to na pewno zostanę na dłużej!